Aktualności
Nabór uczniów w roku 2019/2020
Patron
Dyrekcja
Pedagog/Psycholog
Kadra Pedagogiczna
Samorząd Uczniowski
Rodzice
Oddziały szkolne
Dokumenty
Kalendarz roku szkolnego
Plan pracy
Plan zajęć
Zajęcia pozalekcyjne
Biblioteka
Świetlica
Miesięczne menu
Koło teatralne
Wolontariat
Innowacje pedagogiczne
Osiągnięcia szkoły
Sport
Galeria
Kontakt
"Wrota Sukcesu" w obiektywie
EFS
Koronowo-Senden 15-lat wymiany
Kadra Pedagogiczna
Napisał Administrator   

Nauczyciele pracujący w Szkole Podstawowej nr 1
im. Komisji Edukacji Narodowej w Koronowie
Przedmiot

Lp.

Imię i nazwisko

Stopień awansu
Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
1.
mgr S. Buklewskastażysta
2.mgr D. Heisemianowany
3.
mgr H. Kisiałamianowany
4.
mgr I. Kobzadyplomowany
5.
mgr J. Nalazek-Zarębska
kontraktowy
6.
mgr Z. Pluta
dyplomowany
7.dr J. Spychalska - Kamińskamianowany
8.
mgr V. Stankiewicz
dyplomowany
9.
lic M. Szczupacka
stażysta
Religia

1.mgr M. Dzikowskimianowany
2.
ks. mgr M. Jażdżewskikontraktowy
3.mgr A. Stefańskakontraktowy
4.mgr B. Stefańskikontraktowy
Język polski

1.
mgr J. Bociek
dyplomowany
2.
mgr M. Pietryga
dyplomowany
3.
mgr J. Sandomierz
dyplomowany
4.mgr M. Zakrzewska
kontraktowy
5.
mgr K. Zielińska
stażysta
Język angielski

1.
mgr J. Felczykowska-Youmbi
dyplomowany
2.mgr J. Krzemińska
mianowany
3.
mgr A. Parczewskamianowany
4.mgr A. Spierewkadyplomowany
5.
mgr K. Zielińskastażysta
Język niemiecki

1.
mgr J. Felczykowska-Youmbi
dyplomowany
2.
mgr B. Lemańska
dyplomowany
3.
mgr K. Myk-Szczepińska
dyplomowany
Historia

1.
mgr J. Mazur
dyplomowany
2.
mgr I. Szczepanowska
dyplomowany
WOS

1.mgr J. Mazurdyplomowany
2.
mgr I. Szczepanowska
dyplomowany
WDR
1.
mgr B. Lemańska
dyplomowany
2.mgr J. Mazurdyplomowany
3.mgr I. Szczepanowskadyplomowany
Matematyka

1.
mgr E. Kwiatkowska
dyplomowany
2.
mgr inż. L. Okonek-Skowrońska
dyplomowany
3.
mgr E. Szulc
dyplomowany
4.
mgr D. Wolańska
dyplomowany
Fizyka
1.
mgr U. Dyks
dyplomowany
Chemia
1.mgr A. Kowalik
dyplomowany
Biologia

1.
mgr L. Łysek-Smolińska
dyplomowany
Geografia

1.
mgr I. Klunder
dyplomowany
2.
mgr H. Kulągowska-Puzio
dyplomowany
Muzyka
1.
mgr B. Stefański
kontraktowy
Plastyka
1.
mgr B. Jaroszewska
dyplomowany
Zajęcia artystyczne1.mgr B. Jaroszewskadyplomowany
Edukacja dla bezpieczeństwa
1.mgr A. Stankiewicz
dyplomowany
Informatyka

1.
mgr W. Malak
dyplomowany
2.
mgr A. Stankiewicz
dyplomowany
Zajęcia techniczne
1.
mgr W. Malak
dyplomowany
Wychowanie fizyczne

1.
mgr D. Czerwińska
dyplomowany
2.
mgr W. Czerwiński
dyplomowany
3.
mgr A. Jasionowicz
dyplomowany
4.
mgr M.Lasota
dyplomowany
5.
mgr Ł. Mrozik
dyplomowany

                                       Wspieranie procesu nauczania
Pedagog szkolny
1.
mgr L. Rogaszewska
dyplomowany
2.
mgr A. Witkowska
dyplomowany
Psycholog szkolny
1.
mgr M. Zmorek-Szmelter
dyplomowany
Logopeda1.mgr E. Kłodzińskakontraktowy
Świetlica szkolna
1.
mgr A. Jasionowicz
dyplomowany
2.mgr I. Klunderdyplomowany
3.
mgr H. Kulągowska-Puzio
dyplomowany 
Biblioteka szkolna
1.
mgr M. Cywińska
mianowany

Ostatnia aktualizacja ( Tuesday, 17 September 2019 )

Październik 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031